איך לבחור חברה לאחסון אתרים?

מיקום האתר שלכם חשוב במיוחד לאיכות הגלישה ואפשרות מציאת האתר בקלות. אתר שאינו יושב על פלטפורמת אחסון יעילה עלול לגרום לקריסת האתר חדירת באגים ווירוסים ובמקרים רבים גם אובדן נתונים בכל הקשור לתוכן האתר וכמו כן נתוני הלקוחות אשר הוזנו אל האתר במשך הזמן. זאת ועוד, אחסון אתרים על פלטפורמה איכותית, לא זאת בלבד שיאבטח את הרשת והאתר שלכם אלא יספק לכם אפשרויות קידום נרחבות ותפקוד איכותי יותר ל האתר ובתוך האתר, בעת הגלישה בו.

אחסון אתרים

אחסון אתר על פי המחיר

מחיר אחסון אתרים ינוע בדרך כלל בין 10 שקלים ל 50 שח בחודש בממוצע. למרות שאיכות חברת האחסון ואיכות הפלטפורמה עליו ישב האתר שלכם. מעל ל 500 שח לשנה הוא אינו סכום הגיוני לשלם על אחסון האתר. קיימים מחירים אף יותר זולים מאלה. ניתן למצוא חברות אחסון אשר מציעות אחסון אתרים במחירים של 7 שח ואפילו בחינם. חשוב מאוד להבין שלצד המחירים הנמוכים וה"חינם", ישנם מחירים משלהם, עליהם נדבר בהמשך. חשוב מאוד לערוך השוואת מחירים ממוקדת בעת בחירת חברת אחסון אתרים, מאחר שהשוק בתחום הינו תחרותי ביותר, כתוצאה מכך תוכלו לקבל מחירים הוגנים גם על שירותים טובים ואיכותיים במיוחד.

איכות המחירים ומגוון השירותים

מעבר למחירים חשוב מאוד לתת את הדעת על איכות ורמת השירותים אותם אתם מקבלים מחברת האחסון. מעבר לאחסון האיכותי של האתר, חשוב מאוד לדעת כי אתר חדש נוטה לצבור נקודות קידום ויתרונות קידום יותר מאתר וותיק, בימיו הראשונים. פלטפורמת אחסון איכותית תשפר את סיכויי ואיכות הקידום ותיתן פוש לאותו יתרון התחלתי של קידום האתרים. קידום אתרים איכותי מתבטא גם בדומיין שלכם ברשת, אותו תוכלו לרכוש גם דרך חברת אחסון האתרים. חברת אחסון אתרים איכותית תרכוש עבורכם דומיין קליט אשר יקל על הלקוחות שלכם למצוא אתכם גם על פי מילות המפתח, גם על פי ההגדרה המקצועית, גם על פי שם העסק וגם על פי כתובת הדומיין, כלומר כתובת האתר עצמה.

חברות תקשורת שונות מעניקות אחסון במחירים מוזלים עם אופציות קידום או ללא אופציות הקידום. היתרון היחסי של חברות תקשורת מוכרות הינו בתחום אבטחת המידע והגיבוי של התכנים באתר, החסרון היחסי הוא בכתובת הדומיין והפלטפורמה ה"מרובעת" והסגורה, בדרך כלל הקיימות באתרים מסוגים אלה.

מה שאתם צריכים – איפה אפשר לחסוך ואיפה כדאי להשקיע

כאשר בוחרים חברת אחסון אתרים באינטרנט חשוב מאוד לשים דגש על תחום אבטחת המידע של האתר, מקום האחסון הקיים, אפשרויות הגיבוי, קלות הפריצה לאתרים של אותה פלטפורמת האחסון והשירותים הנוספים הניתנים במסגרת החבילה. חברות שונות מציעות במסגרת עלות נוספת של כמה עשרות שקלים, חבילת קידום. חשוב מאוד לדעת, שחבילת קידום במחיר כזה תהיה פחות אפקטיבית ועדיף כבר לשמור על עשרת השקלים הללו לבקבוק שתייה קלה מהפיצוצייה.

תגובות 0
עוד בנושא
JOIN THE DISCUSSION

אין להעתיק תוכן מאתר זה!