WE
DELIVER
RESULTS

קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO)

קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO) כבר מזמן הפך לאפיק האפקטיבי והרווחי ביותר בקרב חברות וארגונים, מדי יום מיליוני ישראלים מחפשים בגוגל אחר מוצרים או שירותים במטרה למצוא תשובה לצורך שלהם. חברתנו הינה מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בקידום אתרים אורגני בגוגל ומספקת תוצאות מדהימות בקידום אתרי לקוחותינו כבר מעל 15 שנים. אנו באקסטרה מקפידים על קידום אתרים איכותי, מקצועי ומעמיק אשר מתמקד בהשגת מטרות שיווקיות ויעדים ברורים תוך פעילות קידום רחבה להשגת ביצועים מקסימליים מתהליך קידום האתר בגוגל. מומחי הקידום שלנו ישמחו לספק גם עבורכם קידום אפקטיבי ואיכותי במיוחד.

ממה נהנים לקוחות קידום אתרים בחברתנו?

קידום אתרים מקצועי ואיכותי בגוגל

דגש על עבודת קידום אתרים מקצועית, איכותית ומעמיקה שתחזיק לאורך זמן ותשיג את המטרות המוגדרות מראש

אמון הדדי ושיתוף פעולה

הצלחת הפרויקט והישגים משמעותיים בתהליך קידום תלויה בשיתוף פעולה פורה בין בעל האתר למקדם האתר בגוגל

קידום אתר בשקיפות מלאה

שקיפות מלאה מול הלקוח, הלקוח שלנו מכיר כל דבר שהאתר עובר במסגרת תהליך קידום האתר.

תוצאות והשגת מטרות

תוצאות משמעותיות ועמידה במטרות, התייחסות לפעילות האתר המלאה להשגת חשיפה מקסימלית בגוגל

דיווחים שוטפים

דוחות SEO מפורטים, ליווי צמוד ודיווחים שוטפים ללקוח על כל שינוי משמעותי במסגרת קידום האתר בגוגל.

מעקבים ומדידת ביצועים

שימוש בכלים ומערכות מתקדמות למדידת ביצועים, מעקב וניתוח לצורך שיפור מתמיד של פעילות קידום האתר

יתרונות קידום אתרים אורגני בחברתנו

חברת קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל מכוון תוצאות

קידום אתרים אורגני בגוגל דורש ידע נרחב ויותר מכל ניסיון, בתחום של ניסוי וטעייה הידע הוא נרכש ולכן כדאי מאוד לבחור עבור פעילות קידום האתר חברת קידום אתרים וותיקה ובעלת ניסיון. חברתנו פועלת בתחום קידום האתרים כבר מעל לעשור והוכיחה את יכולותיה בכל תחום אפשרי וכל זירה תחרותית ככל שתהיה. לקוחות החברה רצים איתנו שנה אחרי שנה וזוכים להצלחה מפעילות קידום האתר בגוגל. צוות מחלקת ה-SEO בחברה נמנה ממקדמי אתרים, ראשי צוותים בכירים ומומחי seo וותיקים ובעלי ניסיון רב בתחום הקידום. לרשות החברה אנשי seo מוותיקי הענף בישראל אשר מהווים מערך הכשרה פנימי למיקסום ביצועים וירידה לפרטים הקטנים ביותר.

תוצאות קידום אתרי לקוחותינו

קידום אתרים בגוגל ושיווק דיגיטלי

שירותי קידום אתרים בגוגל דורשים יכולות מקיפות בעולם הדיגיטל בכדי להפיק את המקסימום מתהליך קידום האתר בגוגל. היכולת של חברת קידום אתרים לספק מענה משלים לכלל השירותים האינטרנטיים באופן מקצועי מאפשר לה יכולות טובות יותר והשגת ביצועים טובים יותר מתהליך קידום האתר בגוגל. כסוכנות דיגיטל אנו מספקים את כלל שירותי הדיגיטל ולכל תחום אנשי מקצוע וצוות מקצועי. היכולת של מקדם האתרים לסנכרון מלא עם הסטודיו, צוות המתכנתים, מנהלי הקמפיינים ואנשי הsocial מאפשר לו לנתח טוב יותר, לספק שירות מלא ולפתור בעיות מורכבות יותר וכל זאת כדי לספק תוצאה שלמה ואיכותית מתהליך קידום האתר בגוגל.

הכירו את צוות החברה
קידום-אתרים
קידום-אתרים-שירות-ומקצועיות

ליווי אישי ומקצועי ושקיפות בתהליך קידום האתר

החשיבות הרבה של שיתוף הפעולה בתהליך הקידום האורגני בין הלקוח ולחברת הקידום דורש רמת שירות גבוהה, ליווי אישי, מקצועיות, שקיפות ואמינות בין הלקוח לצוות המקדמים לכל אורך הפרויקט, אנו מקפידים של שירות, מקצועיות, יחס אישי וליווי צמוד בשקיפות מלאה ללקוחות המקודמים בחברתנו, יחד אנו מצליחים להביא לשיפור מתמשך לאורך כל תקופת קידום האתר, לנתח ולכוון את תוצאות הקידום למטרות העסקיות ולהשגת הביצועים הטובים ביותר מקידום האתר בגוגל. חברתנו מחויבת לכללי ארגון "אמון הציבור" ונמנית בין מוסמכי הפרסום של גוגל "Google Partners Premier". הצטרפו אלינו ותהנו מקידום אתרים בראש שקט

צפו בהסמכות החברה

מובילים בקידום בגוגל על פני המתחרים

בכדי לקדם בהצלחה אתר בגוגל על פני המתחרים יש צורך בכלים, טכנולוגיה, תשתיות וידע רב של חברת קידום האתר. אנו מובילים את תחום קידום אתרים והשיווק הדיגיטלי עם ניסיון של שנות פעילות רבות ועם השגת תוצאות בקידום אתרים בתחומי הפעילות התחרותיים ביותר בגוגל. לקוחות החברה נהנים מטכניקות קידום מתקדמות, כלים מהמובילים בתחום, תשתיות נרחבות וידע וניסיון רב של צוות החברה אשר מוביל אותם להצלחה. כדי להוביל בתחרות של קידום האתר בתחום הפעילות העסקית שלכם אתם זקוקים לחברה שתוביל אתכם קדימה על פני המתחרים ותביא להצלחת הפרויקט שלכם עם מיקומים והישגים משמעותיים במיוחד בתוצאות החיפוש של גוגל.

הכירו את לקוחות החברה
להוביל-קידום-אתרים-בגוגל
קידום-אתרים-אורגני-בגוגל

קידום אתרים מוצלח ובטוח עם חברה מובילה

כיום אנו ממובילי השוק ומספקים שירותים וייעוץ שיווקי וטכנולוגי לסטארטאפים, חברות טכנולוגיה, חברות שיווק ומשרדי פרסום. אנו חלק ממערך הכשרת סטודנטים עבור מכללות מובילות לשיווק ופרסום, יש לנו תשתיות וטכנולוגיה מהמובילות והגדולות ברשת, אנו מוכיחים בכל יום יכולות יוצאות דופן בקידום אתרים בגוגל עבור חברות, מותגים ועסקים בישראל עם למעלה מ- 4,800 ביטויים בעמוד הראשון של גוגל, צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, מומחי קידום אתרים, אנשי שיווק ופרסום באינטרנט, מעצבי דיגיטל, אנשי social ומפתחים אשר מלווים כל פרויקט בחברה באופן אישי וצמוד. החברה הינה חברה מוסמכת לפרסום מטעם גוגל עם צוות שעבר בהצלחה את הסמכות הפרסום. אקסטרה שמה לה למטרה להקפיד על טיב השירות ומקצועיות עבור כל לקוח. אנו מתגאים בקבלת תו אמון הציבור ורואים בזאת כהתחייבות למתן שירות הוגן ואיכותי ללקוחותינו.

אילו יתרונות יש לחברת אקסטרה בקידום האתר שלי?

חברת אקסטרה דיגיטל הינה מהחברות המובילות בתחום קידום אתרים ובעלת ניסיון רב, הניסיון שצברה החברה במהלך השנים וצוות המקדמים ומומחי השיווק הרחב של החברה מאפשר לה לספק שירותי קידום אתרים במקצועיות ובכלים מתקדמים עם ראיה שיווקית רחבה ובכך להשיג עבור לקוחותיה את הביצועים הטובים ביותר מקידום האתר בגוגל.

למה חשוב לבחור בחברת קידום מקצועית ומנוסה?

קידום אתרים בגוגל דורש ידע וניסיון רב ויש חשיבות רבה עבור הצלחת תהליך הקידום בבחירת החברה אשר תקדם את האתר, לא כל חברת קידום תצלח את המשימה ולכן חשוב לבחור חברה אשר לה כל הידע והניסיון הדרוש בכדי להצליח לקדם את האתר על פני כל המתחרים באותו התחום.

מה הערך הסופי של תהליך קידום אתרים?

מטרת תהליך הקידום הוא בקידום ביטויים בגוגל במטרה לחשוף את האתר בביטויים הרלוונטיים אותם מחפשים הגולשים אך האמת היא שהערך הסופי של הקידום הוא ליצור את הפעולה הרצויה באתר ( פניות מהאתר, רכישות או כל פעולה דומה ). בכדי להשיג את מטרות אלה יש צורך בבחינת כל התהליך החל מהביטויים אותם מקדמים, ניתוח התנועה באתר ועד להשגת מטרות האתר הסופיות

האם האתר שלי מתאים לקידום בגוגל?

כיום קשה באמת לפגוש אתר אינטרנט אשר לא ניתן לקדם אותו אך חשוב לדעת שגוגל נותן חשיבות רבה להתנהגות הגולשים באתר, מהירות האתר, מבנה האתר ועד לתוכן האתר ואיכותו ולכן יש להקפיד על אתר איכותי וטוב אשר מספק לגולשים את המענה הטוב ביותר בתחומו בכדי להיות המובילים על פני המתחרים.

לקידום האתר בגוגל

טעימה קטנה מהצלחות הקידום האורגני

שיווק אתר Boreret
#מקום ראשון
קידום רוחבי בגוגל
קידום אתר הבוררת בצורה רוחבית על מגוון ביטויים תחרותיים ועוד מגוון ביטויים נרחב להשגת חשיפה מקסימלית בגוגל
קידום אתר גסטרוליין
#מקום ראשון
קידום אורגני בגוגל
קידום אתר הבית של חברת גסטרוליין במגוון ביטויים תחרותיים לראש תוצאות החיפוש של גוגל
קידום אתר Golbary
#מקום ראשון
קידום אתר סחר
קידום אתר הבית של חברת גולברי לתוצאות ראשונות בגוגל במגוון רחב של ביטויים
קידום אתר BarMaster
#מקום ראשון
קידום אורגני בגוגל
קידום אורגני בגוגל עבור חברת בר מאסטר במגוון רחב של ביטויים לראש תוצאות החיפוש של גוגל

המלצה קידום אתרים בגוגלאנחנו עובדים עם אקסטרה כבר מספר שנים העבודה של אקסטרה יוצאת דופן בשירות ובמקצועיות שלה כל דבר שאנחנו צריכים אנחנו תמיד מקבלים מענה, גם הלקוחות שלנו נהנים משירות שכבר לא פוגשים בימינו וזוכים לשיפור משמעותי בביצועים העסקיים מהדיגיטל, גם האתר שלנו מקודם בגוגל על ידי אקסטרה ונמצא במיקומים הראשונים ואין ספק שאנחנו מרגישים את זה ברמה היומית. אנחנו ממליצים בחום

 

יגאל ונטע סורוצקי – סורוצקי ייעוץ עסקי

נטע ויגאל סורוצקי

אין להעתיק תוכן מאתר זה!