WE CREATE
AWESOME
BRANDS.

בניית אתרים, עיצוב ופיתוח STUDIO

אפיון עיצוב ובניית אתרים מתקדמים. בסטודיו שלנו אנחנו מולידים יצירות מקוריות אשר יתפסו את הגולשים באתר כבר בשנייה הראשונה וזאת על ידי עיצוב יעודי המתחשב בפרופיל צרכני המותג, תדמית החברה ומטרות השיווק הדיגיטלי ועד לפיתוח טכנולוגי מתקדם ובניית אתר אינטרנט מקצועי שיאפשר לגולשים לגלוש באתר אינטרנט מהיר, איכותי אשר מתאים לכל מכשיר וכל דפדפן. כל זה יוצר מוצר ייחודי מאוד אשר יזכה ליותר פניות, לקוחות חוזרים ותפקוד טוב יותר של אתר המותג ברשת.

שירותי הסטודיו

מיתוג ואינטרקטיבמיתוג ואינטרקטיב

מיתוג ואינטרקטיב

בניית תדמית חברה החל מאפיון ויצירת לוגו ועד לבניית תדמית דיגיטלית למותג שלך

פיתוח טכנולוגיפיתוח טכנולוגי

בניית אתרים ופיתוח

פיתוח טכנולוגי ושירותי בניית אתרים ומוצרים מתקדמים על ממשקים מובילים

עיצוב ובניית אתריםעיצוב ובניית אתרים

עיצוב אתרים UI/UX

עיצוב אתרים תוך חשיבה על חווית משתמש ומבחני שימושיות ליצירת ממשק ידידותי, חדשני ואסתטי.

אחסון אתריםאחסון אתרים

ניהול שרתים ואחסון

שירותי אחסון אתרים וניהול שרתים על חוות שרתים איכותיות וצוות תמיכה ושירות ללא פשרות.

תחזוקת אתריםתחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים ומוצרי web ע"י צוות מפתחים ומעצבי אינטרנט מנוסים ומקצועיים

מדיה ועיצוב חומרים שיווקייםמדיה ועיצוב חומרים שיווקיים

מדיה וחומרים שיווקיים

יצירת מוצרי שיווק ומדיה פרסומית, בניית עמודי נחיתה, באנרים, ניוזלטרים ועוד

טעימה קטנה מהפרויקטים

יתרונות עיצוב ובניית אתרים בחברתנו

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים ייחודיים ומקוריים למותג שלך

בניית אתר אינטרנט מצריך תהליך מסודר של חשיבה, מחקר, אפיון ועיצוב כדי להשיג אתר אינטרנט בעל זרימה נכונה בכדי להשיג את הביצועים הטובים ביותר עבור כל מוצר. בסטודיו של אקסטרה אנו בונים אתרים יוצאי דופן בעלי נראות חדשנית, קפדנית, מרגשת ונכונה עבור כל מוצר ומוצר, כל זאת ע"י תהליך ברור החל משלב האפיון, יצירת תרשימי זרימה, סקיצות ועד ליצירת עיצוב אתר מלא תוך התחשבות בפרטים הקטנים ביותר שיהפכו את המוצר לטוב ביותר ולמוביל בתחומו.

כניסה לתיק עבודות

פיתוח אתר טכנולוגי מתקדם וללא פשרות

פיתוח אתר הוא שלב חשוב בו הדברים באמת הופכים למציאות. פיתוח איכותי יצור מוצר טוב יותר, מהיר יותר ובעל תקינות קוד מלאה. בסטודיו של חברת אקסטרה צוות מתכנתים מוכשרים ומקצועיים אשר יהפכו כל פיתוח למוצר איכותי, מהיר ובעל קוד נקי ומסודר.

הכירו את צוות החברה
פיתוח אתרים
בניית אתרים

בניית אתרים שפשוט עובדים טוב יותר

לא כל אתר הופך למוצר טוב ולא כל אתר מצליח לעמוד במטרות של המותג או המוצר. אנו יודעים לעשות את השילוב המנצח בין מוצר טוב למוצר שפשוט עובד הרבה יותר טוב ומשיג ביצועים טובים יותר ברשת. השילוב בין אפיון מוצלח, עיצוב ייחודי ופיתוח מתקדם לבין הבנה עסקית ושיווקית מעמיקה הופך את האתרים שלנו לאתרים מוצלחים במיוחד שמשפרים ביצועים והופכים את השיווק להרבה יותר קל. המותג שלך חייב חברת בניית אתרים מקצועית שתדע לשלב בין עיצוב, פיתוח ושיווק מקצועי בצורה הטובה ביותר.

מי ילווה אותי בעיצוב ובניית האתר?

אקסטרה פועלת בתחום כבר משנת 2006 עם פרויקטים רבים וצוות מקצועי ומיומן. את תהליך העיצוב והפיתוח ילווה באופן מסודר צוות מקצועי של מעצבים מנוסים, מפתחים יסודיים, ומנהלי פרויקטים בעלי תודעת שירות גבוה. הצוות המקצועי הוא המשאב החשוב ביותר להצלחת הפרויקט ואנו שמים על זה דגש מרכזי

למה לבנות אתר עם חברת אקסטרה?

אנחנו מומחים באפיון, עיצוב ופיתוח מוצרים טכנולוגיים. אנו בונים אתרים מושלמים אשר יוצרים מוצר שעובד הרבה יותר טוב ומשיג ביצועים טובים יותר בדיגיטל, האתרים שלנו נבנים מאפס עם אפיון מעמיק וירידה לפרטים הקטנים, יצירות מקוריות אשר מובילות את הפרויקט להצלחה

באיזה סוגי אתרים אקסטרה מתמחה?

מאחורינו פרויקטים רבים בתחומים מגוונים, אקסטרה יודעת לספק מוצר סופי איכותי על פי אפיון ולענות על כל דרישה מורכבת ככל שתהיה, מאחורינו פרויקטים מוצלחים בתחום הסחר, מערכות סליקה, התממשקויות ופתרונות טכנולוגיים, אתרי קטלוג ותדמית ופרויקטים מגוונים רבים אותם ניתן לראות באתר או ע"י יצירת קשר לקבלת דוגמאות נוספות ומידע נוסף

איך האתר ישרת את המטרות השיווקיות שלי?

הגדרת המטרות העסקיות / שיווקיות הם הבסיס לתחילתו של האפיון, תהליך בניית אתר מעמיק ונכון ידע לכוון לקהל היעד ולהנגיש עבורו בצורה הטובה ביותר את המוצרים / השירותים או המידע כדי להשיג את התוצאות המקסימאליות להשגת המטרות העסקיות / שיווקיות.

צור קשר לבניית אתר

       בחברת אקסטרה מצאתי בית של ממש לכל הפעילות השיווקית שלי באינטרנט. תהליך בניית האתר היה תהליך מסודר בו הגדרנו את כל הצרכים והמטרות של אתר האינטרנט של החברה והתחלנו לעצב לתכנן ולבנות את האתר על פי כללים אלה, אנו מרוצים מאוד מהתוצאה וכמובן ממשיכים תמיד לחדש ולהתחדש עם החברים באקסטרה, אין ספק שאקסטרה היא חברת בניית האתרים המומלצת מבחינתנו. גם שיווק האתר והפעילות העסקית שלנו זוכה לשיפור משמעותי ואני שמח מאוד להמליץ על החבר'ה של אקסטרה הם מקצוענים שיודעים ומכירים לעומק את התחום שלהם והבנה של תהליכים עסקיים בכלל.

 

Nestor Sandbank – Architecture & Design

אין להעתיק תוכן מאתר זה!