WE
DELIVER
RESULTS

 

פרסום בגוגל / ניהול קמפיין ממומן PPC 

אלפי אנשים מחפשים מדי יום בגוגל אחר מוצרים או שירותים שונים, הצגת מודעות פרסום בגוגל מאפשר לכם לקבל חשיפה רבה ללקוחות פוטנציאליים ע"י ניהול קמפיין ממומן מקצועי והצגת מודעות פרסום מתקדמות בתוצאות החיפוש של גוגל. ניהול קמפיין פרסום ממומן בגוגל דורש ידע, ניסיון ומקצועיות בכדי למקסם את תקציב הפרסום ולהביא לביצועי קמפיין מקסימליים. חברתנו הינה מהחברות המובילות בישראל בניהול קמפיינים ממומנים בגוגל ופועלת בתחום כבר מעל 13 שנים. חברתנו נמנית בין מוסמכי פרסום של גוגל ומתגאה בהסמכת  Google Partners Premier – קבלת הסמכת Premier מגוגל מעידה שהסוכנות הוכיחה מיומנות ומומחיות בפרסום בגוגל AdWords ( ניהול קמפיינים ממומנים PPC), עמדה בסף הנדרש של הוצאות הפרסום בגוגל וניהלה תקציבי פרסום גדולים, והביאה לגידול בהכנסות הלקוחות וכן שימרה והרחיבה את בסיס הלקוחות שלה לאורך זמן. לבניית קמפיין פרסום בגוגל וניהול של קמפיין מקצועי, איכותי ובעל ציוני איכות גבוהים חשיבות רבה בהצלחתו והשגת יעדי הפרסום בגוגל.

 

מומחי הפרסום שלנו יספקו לכם שירות מקצועי ומעקב וליווי יומי צמוד בניהול קמפיין פרסום ממומן בגוגל וקבלת תוצאות מקסימליות והשגת יעדי הקמפיין.

יתרונות הפרסום בגוגל

תשלום רק עבור מבקרים

אתה משלם רק אם מישהו לוחץ על המודעה שלך בגוגל או מתקשר אליך דרך המודעה.

שליטה בתקציב הפרסום

אתה שולט בתקציב הפרסום שלך, בכל רגע נתון תוכל לשנות את התקציב היומי בהתאם למה שנוח לך.

פרסום ללא התחייבות

אין צורך בהתחייבות מצדך, תוכל בכל רגע נתון להפסיק את קמפיין הפרסום שלך.

תוצאות פרסום מידיות

פרסום בגוגל מורגש באופן מיידי: עלייה בפניות רלוונטיות ואיכותיות כבר מתחילת פעילות קמפיין הפרסום בגוגל.

ניתוח ביצועי קמפיין

ניתוח אנליטי מעמיק ויסודי של ביצועי קמפיין הפרסום על מנת למקסם את תקציב הפרסום בגוגל כדי שניב יותר פניות.

מיקוד אופטימלי לקהל יעד שלך

מודעות הפרסום בגוגל יחשפו רק בפני אנשים רלוונטיים שמחפשים את השירות / המוצר שלך.

מעל 1,000,000 עסקים בישראל מפרסמים ב- Google Adwords

התחל לפרסם בגוגל עוד היום וקבל חשיפה גדולה ורלוונטית לפעילות העסקית שלך

אפשרויות הפרסום בגוגל

פרסום בגוגל

ניהול קמפיין פרסום בגוגל ברשת החיפוש ( קידום ממומן )

אנשים מחפשים בגוגל אחרי מוצר / שירות כלשהו, גוגל מאפשרים למפרסמים להציג מודעות פרסום בגוגל רק עבור אנשים רלוונטיים שיש להם צורך ממשי. גוגל לא גובים כסף על הצגת מודעות הפרסום אלא רק אם אותו אדם שחיפש אחר המוצר / השירות מוצא לנכון ללחוץ על המודעה שלך. למודל הזה קוראים PPC – Pay Per Click ( תשלום עבור הקלקה ) זהו מודל החיוב של גוגל, מפרסם משלם רק אם הגולש לחץ על מודעה, ובכך גוגל דואגים להגדלת החזר ההשקעה מקמפיין הפרסום בגוגל.

לניהול קמפיין מקצועי צור קשר

פרסום בגוגל קמפיין REMARKETING ( שיווק מחדש )

קמפיין Remarketing בגוגל או בשמו העברי "שיווק מחדש" הוא קמפיין גוגל בו אנו "רודפים" אחרי גולשים שביקרו באתר שלנו בעבר, גוגל מאפשרת לנו להציג מחדש את האתר שלנו בשתי דרכים עיקריות: GDN – Google Display Network – רשת המדיה של גוגל RLSA – Remarketed Lists for Search Ads – שיווק מחדש ברשת החיפוש של גוגל

החזר את הגולשים לאתר שלך
פרסום בגוגל - קמפיין REMARKETING
פרסום בגוגל - רשת המדיה

ניהול קמפיין פרסום בגוגל ברשת המדיה

רשת המדיה של גוגל (GDN – Google Display Network), פרסום ברשת המדיה הינה פלטפורמה המעניקה למפרסמים דרך נוספת להגיע למספר גדול של לקוחות פוטנציאליים בעזרת הצבת מודעות פרסום באתרים רלוונטיים. המערכת עובדת לפי הגדרות מתקדמות של פילוח דמוגרפי, גאוגרפיה, תחומי עניין ועוד…   בנוסף המערכת תתאים בצורה אוטומטית את מודעות הפרסום שיוצגו לגולש בהתאם להרגלי הגלישה שלו ובהתאם לאתר שהוא גולש בו כרגע. היתרונות של פרסום ברשת המדיה של גוגל היא הגדלת מודעות למותג שלך וגידול במכירות.

צור קשר לפרסום במדיה

פרסום בגוגל קמפיין יוטיוב

גוגל מאפשרת למפרסמים לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם גם בעזרת סרטוני וידאו ב- YouTube ובאתרים שותפים. ניתן לעלות קמפיין פרסום ממומן ב- YouTube. גוגל מאפשרים לפרסם במגוון רחב של סוגי מודעות פרסום וידאו ביוטיוב. אנחנו מבצעים מעקב יומי אחרי ביצועי קמפיין הפרסום תוך דגש על CPV)Cost Per View) ובדיקה תמידית של איכות וכמות הצפיות בקמפיין.

צור קשר לפרסום ביוטיוב
פרסום בגוגל - יוטיוב

טעימה קטנה מהצלחות הפרסום בגוגל

פרסום בגוגל דלתות דרור
35%
הקטנת עלות ההמרה
עלות ההמרה ירדה ב 35% כתוצאה ממיקוד ושיפור קמפיין הפרסום
פרסום וקידום בגוגל Sandvich
342%
גידול בלקוחות החוזרים
גידול של 342% בתנועה של לקוחות חוזרים לאתר בעזרת קמפיין Remarketing
פרסום בגוגל Bosonet
370%
שיפור יחס המרה
שיפור המרה ב- 370% כתוצאה מתנועה רלוונטית ויצירת לידים איכותיים
קידום ופרסום בגוגל Segev
250%
הגדלת כמות הפניות
גידול של 250% בכמות הפניות אחרי 5 חודשי פרסום בגוגל.

הצוות של אקסטרה בנוי מאנשים מאוד מאוד מקצועיים מאוד רגישים ללקוח ועובדים בצורה מהירה ואפקטיבית אנחנו נפגשים ברמה החודשית לבחון איפה אנחנו עומדים ואת קצב ההתקדמות של המותג שלנו ברשת. תמיד אמרו לנו באקסטרה אנחנו רצים למרחקים ארוכים ואנחנו כמובן מרגישים את הפירות של העבודה. אז אני רוצה להודות בשם דלתות דרור לחברת אקסטרה על ההשקעה המקצועית היחס החם ההישגים והתוצאות.

 

שחר סמנכ"ל שיווק ומכירות דלתות דרור